קייטנות אור מנחם

כאן תוכלו לשתף אותנו בחוויות שלכם מהקייטנות שלנו.

שיתופים אחרונים:

כשם המקום "אור מנחם" כך המקום עצמו 💎

הרב נותן תחושה מאוד בייתית ומרגיעה ומלא אור שמוקף בשיעורים מחממי לב לימוד התניא ומאמרים של הרבי כיף להיות רק נוכח במקום שמלא בשמחה וניגונים שמקרבים את הלבבות באווירה מאוד משפחתית

בחסד השם אני נמצע בשיעורי תניא בראשון שזה המנוע שלי לשבוע הרב מעביר את השיעור בצורה מאוד ברורה ופרקטית לחיים היום יומים שלנו לקחתי ואני עוד לוקח מהשיעורים הרבה כלים לחיבור התמידי עם ה' , אחרי כמה חודשים של למידה מהנה עם הרב הבנתי שחייב לשלב חסידות אין מה לומר שבלי לימוד התניא עדיין לא התחלתי להבין אפילו מה היא עבודת השם אמיתית.

בהחלט זכינו להיות נוכחים באור מנחם!

מאור בן משה

הם תמיד היו פה ברובע הזה אבל בשנים האחרונות עם הקמת מרכז מאורות התחברנו, הפגישה הראשונית הרגשתי שהגעתי הביתה ואהוו היו לי אורות וניצוצות בלב. וכך בכל פעם שכשאני פוגשת בהם ליבי מתמלא אור שמחה ורוגע יודעת שיש מי שדואג שומע מקשיב מייעץ ומכוון, הזוג עמאר וילדיהם הם מתנות שהאל שלח לנו בעיר אשדוד, אוהבת אותם ומעריכה אותם, כמה ערך הם מביאים בשליחותם, לבוא לבית כנסת ולראותם אותם זהו יום חג.
לפעילות שלהם אין אח ורע כמות היוזמות הפעילויות הפרוייקטים החזון ההגשמה והעבודה שהם נותנים מתוך אמונה במסירות להפצת הטוב לקרב לבבות ולהאיר נשמות מעורר השראה מוקירה להם תודה על שהםם חיברו אותי שוב לרבי – בצומת מאד מרכזית בחיי הם העניקו לי תחושה של משפחה – הם מהווים אור מנחם ומרפא ופותחים את ביתם באמת לכל יהודי ויהודיה. מאחלת שיראו רק טוב בחייהם כפי שהם עושים טוב לאחרים יישר כח על כל העשייה המדהימה והמרגשת שלהם.

אירמה צור

חוויות מהקייטנה

תמונות מהקייטנה

אירועים במרכז

חדש במרכז

אין חדשות נוספות