מאות התכנסו לערב מרומם ומרגש לציון 30 שנה להילולת הרבי מליובאוויטש >> הגלריה המלאה

במעמד מרגש ומלא משמעות, התכנסו מאות אנשים מכל רחבי הארץ לציון שלושים שנה להסתלקותו של הרבי מליובאוויטש, דמות שהותירה חותם עמוק על יהדות העולם. האירוע התקיים במתחם מרהיב במלון לאונרדו באשדוד.

בכניסתם למתחם, חתמו המשתתפים על טפסים בהם הזכירו את שמותיהם ושמות בני משפחותיהם לברכה בציונו של הרבי, וקיבלו על עצמם החלטות טובות לזכות עם ישראל. האווירה הייתה רוחנית ונרגשת, כשכל אחד מהנוכחים חש את המשמעות העמוקה של המעמד.

האירוע נפתח בהנחייתו של יניב אביחצירא, חבר קהילת אור מנחם. יניב שיתף את הקהל בנקודות החיבור האישיות שלו לרבי, תיאר רגעים מיוחדים ומרגשים, והביא את סיפורו האישי באופן שכבש את לבבות הנוכחים. דבריו נגעו בעומק הנשמה והעניקו זווית אישית ומיוחדת לאירוע.

אחד הרגעים המרגשים ביותר בערב היה כשהוזמנו לבמה שמעון אלקבץ, ואבי חסידים שילדיהם נרצחו בפיגוע הטרור הקשה ב-7 באוקטובר. שמעון, בליווי הקהל כולו, קרא פרקי תהילים שהוקדשו לזכות חיילי צה"ל, לחזרת החטופים ולשלום עם ישראל. הרגע הזה חיבר את כל המשתתפים לתפילה משותפת ולכוח האמונה.

הרב מנחם עמאר, רב מרכז אור מנחם ושליח חב"ד, שיתף בסיפורים מרוממים מהפעמים בהן זכה להסתופף בצילו של הרבי. הוא תיאר כיצד כל מפגש עם הרבי היה מלא בחוכמה, אהבה והשראה, והדגיש את החשיבות של ההמשכיות והפצת האור בעשייה יומיומית.

וידידה וסיון רהב מאיר עלו למופע משותף, בו הציגו נקודות שלמדו מדרכו ואורו של הרבי בנושאים שונים. הם דיברו על האופן בו הרבי השפיע על חייהם האישיים ועל חיי רבים אחרים ברחבי העולם. הם הסבירו כיצד ניתן ליישם את הרעיונות של הרבי בחיי היום-יום, וכיצד ניתן להאיר את חייהם של אחרים באמצעות פעולות קטנות ומשמעותיות.

את הערב ליוותה להקתו של אביחי סעדה, שנגנה ניגוני הרבי ושירי אמונה שרוממו את רוח המשתתפים. המוזיקה נגעה בלבבות והביאה את כולם למקום של חיבור ואחדות.

לאחר החלק הרשמי של האירוע התיישבו להתוועדות מרוממת שנמשכה לתוך הלילה בהשתתפות הרב נדב כהן.

אין ספק כי השפעתו של האירוע תחקק בליבם של המשתתפים ותגרום להוספה בעשייה טובה ובפעולות שיביאו במהרה את הגאולה השלמה. האירוע הותיר רושם עמוק והזכיר לכולם את הכוח האדיר של אמונה, אהבה ועשייה למען הזולת.

קרדיט צילום: ויטלי חיימוב

 

התודה והברכה לכל הפעילים והמתנדבים להצלחת האירוע:

אדי צרפתי
אושרי ויצמן
דוד ארפי
יניב אביחצירא
חי דרמוני
נוח דרמוני
ישראל ויסוצקי
שוקרון בנימין
ויטלי חיימוב
אבי דיין
יעקב ברסמן
עידו פוליאק
 יוסי ברששת
יענקל זוואי
שלמה דביר
יצחק ניסני
רון מגדי
ליאת פירוז
מעיין דרעי
רות רבינוביץ'
מיכל רחל בן הרוש
נטלי חיימוב
מיכל אלבז
עדן עדרי
רונית לוי
אתי פסטג

בואו להיות שותפים!

בואו להיות שותפים!

מרכז מבקרים חוויתי לסיפור היהודי

גלריה ג' תמוז – תשפ"ג

ב"ה זכינו להתוועדות מרוממת ומיוחדת לאווירה של קדושה הרבי נמצא איתנו !!! ישר כח גדול לכל הפעילים והחסידים שעזרו להצלחת ההתוועדות; אלה יעמדו על הברכה:

קרא עוד »